VII Ogólnopolski Bal Dyplomacji Wschodniej już 11.02 w Krakowie
VII Ogólnopolski Bal Dyplomacji Wschodniej już 11.02 w Krakowie
 
Słuchając wypowiedzi niektórych polityków i dziennikarzy często odnoszę wrażenie, że zapomnieli, iż Rosja to nasz bezpośredni sąsiad, a biznesowo to bardzo chłonny rynek zbytu. Ten bal to zdrowa, apolityczna inicjatywa społeczna mająca na celu dyplomatyczne zbliżenie Polaków, Ukraińców, Białorusinów i Rosjan na płaszczyźnie kulturowej, gastronomicznej i międzyludzkiej. To ważne i słuszne, choć trudne.
 
Z biegiem lat coroczne spotkanie ludzi otwartych na Wschód – podróżujących w te strony oraz znających tamtejsze realia (nie tylko z przejaskrawionych doniesień prasowych) na dobre wpisało się w grafik krakowskich imprez.
 
Od lat zajmuję się dyplomacją wschodnią – aktywnie zapraszam Rosjan i Ukraińców do Polski oraz reklamuję nasz kraj za granicą w ich środkach masowego przekazu. Jestem z tego bardzo dumny. Wcale nie musimy się kochać i nie na tym mi zależy, ale pragmatyczne podejście, odrobina zdrowego rozsądku i umiejętne prowadzenie dyplomacji leży również w naszym interesie - mówi Dawid Łasut, organizator balu.
 

Już 11.02 w krakowskim hotelu City SM *** & Leśne SPA odbędzie się VII Ogólnopolski Bal Dyplomacji Wschodniej.

 

W programie wieczoru nie zabraknie gości specjalnych i części artystycznej (Sasha Strunin, Marika Krajniewska, Elise, Ilona Adamska, Maggie Piu), gigantycznego tortu – niespodzianki, zabawy tanecznej (Dj Bojack), loterii z cennymi nagrodami oraz licytacji charytatywnej na rzecz Gerarda Białko, podopiecznego fundacji "Zdążyć z pomocą", którego dzielna rodzina pomimo znacznego stopnia upośledzenia ze wszystkich sił próbuje zapewnić mu dobry start w dorosłe życie.
 

Ogromne podziękowania dla New Men Style, Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, WĘC-Twój jubiler, 3G Dentist Dental Clinic, MedGarden, winiarni Klimaty Południa, marki kosmetyków KUMAZU, salonu urody Triumf oraz Spoko box catering dietetyczny za wsparcie okazane dla projektu.

 

 


 

Dawid Łasut – społecznik, podróżnik, trener językowy i dziennikarz. Organizator dziesiątków happeningów i spotkań krajoznawczych w Krakowie. Znany z akcji 2500 Tulipanów dla Krakowianek, oraz corocznego Balu Dyplomacji Wschodniej. Współautor Alei Muralowej ku czci Żołnierzy Wyklętych na Azorach, od lat związany z fundacją "Nie dzieli nas wiek". Aktywnie promuje Polskę za wschodnią granicą występując w rosyjskich środkach masowego przekazu (Echo Moskwy, Nasze radio), korespondent НСН w Polsce. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Od niedawna ambasador marki Spoko box.
 

Więcej informacji o balu oraz możliwość uzyskania zaproszenia już niebawem na
fb-kowej stronie organizatora https://www.facebook.com/dawidlasut

 

 

 

 

01 lutego 2018

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135