WARSZTATY Z GWIAZDĄ - KAROLINĄ SZOSTAK

28 lutego w studio Electrolux Taste Center miały miejsce organizowane przez portal Allaboutlife.pl warsztaty z Gwiazdą.
Tym razem gotowaliśmy z Karoliną Szostak i Martą Kordyl przepisy ze wspólnej książki Pań Mój spektakularny detoks.


Obie panie to przyjaciółki, które połączyła pasja do zdrowego odżywiania, dbania o smukłą i zadbaną sylwetkę. W trakcie warsztatów zaprezentowane zostały dania, które świetnie sprawdzą się podczas diety odchudzającej czy detoxie.

Spotkanie zaczęło się od rozmowy z Karoliną, której spektakularna metamorfoza na przełomie ostatnich lat wzbudza zachwyt obserwatorów i mediów, a dziennikarka jest na okładkach największych magazynów. Uczestnicy pytali o przebieg metamorfozy dziennikarki, jak się odżywia i z jakich zabiegów korzysta. Wiele pytań dotyczyło również postu dr. Dąbrowskiej, z którego korzystała.

 

 

W spotkaniu wzięli udział: Karolina Szostak, Marta Kordyl, Ewa Szabatin, Maciej Lisowski, blogerki: Neonowa Strzała, Manufaktura Radośći, Ashplumplum, Magdalena Antosiewicz, Agnieszka Kałuża i wiele innych.
 

 

Przypominamy, że warsztaty z Gwiazdą to nie tylko spotkania, podczas których mamy możliwość przygotowania wyśmienitych dań. To przede wszystkim pełne inspiracji i wspólnej wymiany doświadczeń spotkania o charakterze edukacyjnym.
 

Prowadzący oraz gwiazdy uczestniczące w projekcie to osoby z dużym doświadczeniem w dziedzinie zdrowego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Wspólne gotowanie to doskonały czas, w których uczestnicy mogli wymienić doświadczenia, odpowiedzieć na nurtujące nas pytania z zakresu zdrowego odżywiania i dbania o zdrowie. Spotkanie poprowadziła Ewa Szabatin.
 

 

Gotowanie urozmaicały kasze Cenos, Zojoelixirs certyfikowane organiczne suplementy diety dla urody, ciała i duszy. Mieszanki odchudzające, odmładzające, upiększające i dodające energii.

Ole! tj. oliwki kapary czosnek czy suszone pomidory w oleju –  doskonałe na codzienne i niecodzienne okazje

Olejowe Smaki czyli podlaska rodzinna manufaktura olei roślinnych tłoczonych na zimno.

Sprzęt do krojenia dostarczył Fiskars!

Marka Buna, dała zestawy kosmetyków, które bazują na naturalnych składnikach aktywnych – ekstraktach ziołowych i roślinnych. Producent wykorzystuje tradycyjne receptury i doświadczenie poprzednich pokoleń – naszych babek i prababek. Kosmetyki marki Buna posiadają w swojej formule takie składniki jak: rozmaryn, melisa, aloes i szałwia.

A całe wydarzenie sfotografowane zostało aparatami POLAROID POP.

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach :)

 

 

 

 

 

09 marca 2018

CZYTAJ MAGAZYN

CZYTAJ MAGAZYN

Magazyn


 

 


 

Newsletter

Zamów newsletter
i bądź na bieżąco!

ARTYKUŁY

CZYTAJ MAGAZYN

Imię
Twój e-mail
Zapisz się
Zapisz się
Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie 
wymagane pola!

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

ARTYKUŁY

Zaloguj się

CZYTAJ MAGAZYN

WSPÓŁPRACA

redakcja@n1m.pl

+ 48 737 499 135